Labodent - Strona główna

O nas

Szanowni Państwo,

Firma LABODENT została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miejski Wrocławia w dniu 27.12.1990 roku pod numerem 29366. Od 06.08.1998 r. jako pierwsza pracownia w Polsce pracujemy w systemie ISO 9002 i otrzymaliśmy Certyfikat Jakości o nr 041008494 wydany przez RWTÜV z Essen.

Posiadamy własny lokal wyposażony w profesjonalny sprzęt i urządzenia. W naszej pracowni pracuje ośmiu techników dentystycznych i jedna osoba z personelu pomocniczego.

Wszystkie prace wykonujemy z materiałów dopuszczonych przez Unię Europejską posiadające znak CE i atesty polskie. Na żądanie klienta wystawiamy do wykonanej pracy druk MPG potwierdzający zużyte materiały, ich pochodzenie i terminy ważności. Specjalizujemy się w wykonywaniu koron i mostów pełnoceramicznych, napalanych porcelaną na stopach złota i platyny oraz na stopach bezniklowych. Wykonujemy uzupełnienia na implantach. Od wielu lat wykonujemy prace kombinowane z użyciem zasuw i zatrzasków firm Ceka, ZL i Bredent. Nasze wieloletnie doświadczenie, pomoc w projektowaniu uzupełnień gwarantuje wysoki poziom wykonywanych prac i skuteczność, która przy zadowoleniu pacjentów podnosi renomę Państwa gabinetu. Współpracujemy z gabinetami i klinikami w Polsce, Anglii i Niemczech. W chwili obecnej wykonujemy prace dla 57 gabinetów.

Wprowadzając nowe technologie (np. pełna ceramika w systemie CAD/CAM Sirona „Cerec inLab – Vita” ) staramy się być na bieżąco w dziedzinie protetyki. Wyciski i gotowe prace są dostarczane lub odbierane w systemie od drzwi do drzwi przez sprawdzone firmy kurierskie lub naszego pracownika.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem
Krzysztof Piwowar